SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

Ładowanie i Infrastruktura - Stacje ladowania w Gdansku

wodnik7 - 2016-08-15, 21:58
Temat postu: Stacje ladowania w Gdansku
Witajcie,

bedac ostatnio w Gdansku niemalo sie zdziwilem widzac przy parkingu na ul. gospody calkiem zdewastowana, pozbawiona licznika, stacje ladowania (slupek). Jako ze nic o niej nigdzie nie czytalem, zaczalem pezeszukiwac internet, i z znalazlem informacje tu:

Artykul

Powiedziec, ze wkurzony jestem, to za malo. Unijna kasa poszla w bloto. W ilu miejscach jeszcze? Wstyd:(

Apropos, moj mail do Biedronia sprzed bodajze dwoch miesiecy, z zapytaniem o slupek w Slupsku, pozostal bez odpowiedzi. Tez wstyd:(

PatrykS - 2016-08-15, 22:30

Oj, też już parę razy tu o tym pisałem, straszne marnotrawstwo, 300 stacji stanęło w całym kraju i nigdy nie zostało to uruchomione. W Trójmieście trafiłem jak dotąd na sześć takich stacji, zaznaczyłem je wszystkie na openchargemap.org, część już została zdemontowana, w najlepszym stanie jest ta na ul. Przemyskiej w Gdańsku, ta przy Skwerze Kościuszki w Gdyni też nieźle wygląda.

A co do Biedronia - upomnij się o odpowiedź, może się zawieruszyło.

wodnik7 - 2016-08-15, 22:48

300? Jejku, jesli sztuka po 10.000? Nie chce nawet liczyc! Jakiz wstyd:(

Ech, jak smutno... A miedzy Szczecinem a Gdanskiem wciaz nic nie ma:(

PatrykS - 2016-08-16, 18:08

wodnik7 napisał/a:
A miedzy Szczecinem a Gdanskiem wciaz nic nie ma:(
Zagadnąłem ponownie CH Jantar w Słupsku, zachęcam do zrobienia tego samego - zainteresowanie na pewno przyspieszy ich inwestycję.
highend - 2016-08-16, 21:02

Green Stream i wszystko jasne.
Wielka lipa i ktoś kiedyś za to beknie. Oby!

wodnik7 - 2016-08-18, 07:05

Nie sadze, ze ktos beknie, realia widzac.. Znalazlem taka jeszcze informacje:

Artykul

Ponad 4mln w bloto:(

highend - 2016-08-18, 08:47

stary smutny temat. Za te 4 miliony postawili by z 70 ładowarek CHADEMO, ale po co jak lepiej wziąć kasę do kieszeni.
erefen - 2016-09-02, 09:15

No i to właśnie stawia pod znakiem zapytania sens kupowania w Polsce elektrycznego auta. Hybryda conajwyżej się sprawdzi.
PatrykS - 2016-09-02, 10:48

erefen napisał/a:
No i to właśnie stawia pod znakiem zapytania sens kupowania w Polsce elektrycznego auta. Hybryda conajwyżej się sprawdzi.
Dziś tak - ale rzeczywistość szybko się zmienia i jutro już może być inaczej :-)