SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

Samochody elektryczne - Tesla Model X

DaroWien - 2016-10-11, 19:57
Temat postu: Tesla Model X
Dzis naocznie udalo mi sie spotkac zaparkowana Tesle model X

Darek - 2016-10-11, 21:45

O ja taki egzemplaż widziałem w Jazgarzewie k. Piaseczna ☺ również naocznie i dzisiaj.
wodnik7 - 2016-10-12, 12:42

Bedac w SC w Berlinie mialem mozliwosc wsiasc i ze sprzedawca porozmawiac. Naprawde autko jest fajne, a ta szyba na pol dachu robi wrazenie, i dosc dobrze chroni przed sloncem. Wykonczenie dobre, duzo malych gadzetow. Deska i przeod jak w modelu S. Nie wiem, po co dolozyli kieszenie w drzwiach:))

NIestety cena ciut zaporowa:)

PatrykS - 2017-08-11, 16:15

Mamy jedn± ciemnoszar± 90D na gdańskich rejestracjach - dzi¶ zabł±dziła chyba, bo zrobiła kółeczko pod firm± i pojechała dalej.
piotrc - 2017-08-11, 18:07

Jedna widziana w Poznaniu, niebieska :-/
palo - 2017-08-12, 08:34

Jedna S widziana w Kartuzach .
wodnik7 - 2017-08-12, 18:17

No ja dzis nie bylem w Kartuzach:) w Suleczynie za to, skutki nawalnic likwidowac: notabene takiego czwgos nei widzialem na oczy. Powalone dziesiatki jesli nie setki ha, sosna na dachu u taty, sasiada, w ogole cale Suleczyno i okolice jak po wojnie, drogi zawalone drzewami. Buki, deby, sosny.. kilkudziesieciometrowe.. polamane slupy zelbetowe.. pradu brak, wody brak.. dobrze, ze pilarki i agregat chodza..
zb1g - 2017-08-17, 22:01

Dzi¶ spotkałem w Aleksandrowie Łódzkim:
Tesla X 90D Pana Darka, jeszcze na oryginalnych tablicach.
Pierwsze ładowanie w pierwszej podróży z Poznania do Warszawy i pierwsze trudno¶ci z podł±czeniem chademo :)
Życzę szerokiej drogi.

Duże zdjęcie

EDIT:
Rozmowa o tym, czy warto kupić Teslę z USA prowadzimy w nowym temacie tutaj