SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

Samochody elektryczne - Zakup używanej Tesli Model S 75 (2017) - rady

Hiszpan - 2018-01-12, 12:14

To mój pierwszy post na tym forum i chciałem się ze wszystkimi serdecznie przywitać.
Od jakiegoś czasu interesuję się zakupem Tesli S. W następnym tygodniu odbędę jazdę testową modelem z 2015 roku i dowiem się sporo o tym samochodzie. Kupić jednak chcę model po liftingu z 2017 roku ze znikomym przebiegiem a takie widzę na niemieckich ogłoszeniach w cenie do 66 000 tyś euro netto na firmę. Pytanie do was o dodatki. Czy wartko zainteresować się pakietem audio ( w obecnym Lexusie mam Mark Levinson i gra to bajecznie ) albo czy opłaca się szukać ze skórą do tego jak z felgami czy 19 albo 21 cali. Wszystkie informacje będą dla mnie pomocne. Zapewne będzie to jednostka S75 bo większe są dużo droższe w zakupie. Autopilot 2.0 który chyba działa już lepiej niż 1.0 i jest bardziej przyszłościowy. Prawdopodobnie kolor czarny. Z tego co widzę jest zwykły i metalic. Na co zwracać uwagę przy zakupie i co byście polecili. Za podpowiedzi z góry serdeczne dziękuję i oczywiście na zlocie piwko postawię ;-)

wodnik7 - 2018-01-12, 13:52

Na szybko:

A)75 ale tylko D! Duzo pomaga w zlych warunkacg.

B) 19 na Polske, 21 moga sie nieprzyjemnir skonczyc (dziury!)

C) Pakiet audio niepotrzebny, zwykle jest naprawde juz bardzo dobre,

D)Polecam podwojna ladowarke lub w poliftach tzw. High amperage charger (czyli do 24A)

E) Pakiet zimowy fajny

F)Smart air niepotrzebne,

Skora na pewno fajna, choc w polifcie juz "vegan".

W moim przekonaniu najwazniejsze A i D!

highend - 2018-01-13, 07:50

G) wersja europejska (jeśli chcesz się ładować na SuperChargerach Tesli, gwarancja!)
wodnik7 - 2018-01-13, 08:53

highend: to podstawa! Nie pomyslalem, ze dzis ktos chcialby takie cuda jak topoelec z USA robic jeszcze.. nieoplacalne:)