SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

Ładowanie i Infrastruktura - PlugShare- bledy i dziwne punkty..

wodnik7 - 2018-03-25, 17:10
Temat postu: PlugShare- bledy i dziwne punkty..
Pieknai sloneczna niedziela, wiec sobie PlugShare ogladam. I zauwazylem, ze wiele punktow ma zaznaczone J-1772 zamiast gniazda silowego.

A to nie to samo przeciez:)

Nie wiem, kto i kiego grzyba tak te punkty zaznacza: moze dlatego, ze ikonka podobna?

PlugShare, choc fajny, ma niestety ten feler, ze nie ma wyboru „zwyklej“ sily.. najsensowniej moim zdaniem oznaczac sile jako „Caravan mains socket“ - co prawda to nie niebieskie gniazdo, ale chyba najlepiej oddaje.. jako „three phase“ nie da sie w aplikacji mobilnej (przynajmniej w iOS).

kalex - 2018-03-25, 19:58

Ja już wyedytowałem chyba z 20 takich punktów na Dolnym Śląsku. Jest jakiś "nawiedzony" co dodaje wszystkie napotkane gniazdka. Trzeba pisać do takich użytkowników żeby się ogarneli.
wodnik7 - 2018-03-25, 21:22

No wlasnie, ja tez bardzo duzo poprawiam, bo uwazam PlugShare za naprawde swietna aplikacje. Ale tych J-1772 jest ostatnio masa:((
tomekmisio - 2018-05-15, 17:03

wodnik7 napisał/a:
No wlasnie, ja tez bardzo duzo poprawiam, bo uwazam PlugShare za naprawde swietna aplikacje. Ale tych J-1772 jest ostatnio masa:((

A co tu poprawiać być może ktoś ma Nissana i kabel typ 1 jak ja i chce go udostępnić oprócz zwykłego gniazda 16A lub siły 3 razy 20A.
W androidzie jest do wyboru Wall Outlet(Euro), Mennekes(Type 2), Tesla(Roadster), Tesla, J-1772

wodnik7 - 2018-05-15, 17:07

Tomku, czy Ty naprawde sadzisz, ze ja poprawiam fatycznie istniejace punkty typ1???

Sorry, ale chyba nie sadzisz, ze jestem dzieciakiem, ktory ma za duzo czasu i sie bawi.

Jasno napisalem, ze poprawiam ZLE DODANE punkty.

Sorry, ale takie komentarze na forum chyba nie przystoja. No coz.

tomekmisio - 2018-05-15, 17:21

Nie wiem może w twojej okolicy są jakieś źle dodane ale ja się z tym nie spotkałem może mało korzystam, poza tym wcześniej dzwonię i się upewniam czy ma takie złącze jak mi trzeba czyli typ 1 lub zwykłe gniazdo lub siłę.
Myślę że Cię nie obraziłem bo nie miałem tego zamiaru tylko jak piszecie ze 20 szt poprawione to tak jak by to była jakaś plaga hi hi.

wodnik7 - 2018-05-15, 17:37

Tomku, naprawde tyle bylo zle dodanych, ktore poprawilem (nie tylko w mojej okolicy). Moze dlatego nie spotkales, ze juz poprawilismy? ;)

Powaznie: prawdopodobnie zle ludzie dodaja, bo ikonka podobna, a skrot do typ1 (J-1772) nie kazdy od razu konarzy..

Milejjazdy!

kalex - 2018-05-15, 21:45

Kolega Tomek chyba nie skumał. Mam ustawione u siebie w filtrach na Plugu że chcę widzieć tylko gniazda Typ 1 etc , co oznacza że nie interesują mnie gniazdka elektryczne w każdym miejskim szalecie. Ale jest sobie taki jakiś jegomość który jak zobaczy gniazdko przy umywalce to wrzuca z opisem Typ1.
jas_pik - 2018-05-15, 21:52

kalex napisał/a:
Kolega Tomek chyba nie skumał. Mam ustawione u siebie w filtrach na Plugu że chcę widzieć tylko gniazda Typ 1 etc .
Ale nie ma takich giazdekw Europie :evil:
kalex - 2018-05-16, 06:27

Skrót myślowy w odniesieniu do dyskusji :evil: