SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

Og這szenia - [Praca] przy projekcie zwi您anym z samochodami elektrycznymi

EVPoland - 2018-06-11, 17:04
Temat postu: [Praca] przy projekcie zwi您anym z samochodami elektrycznymi
Zatrudnimy osoby pasjonat闚 i znawc闚 tematyki zwi您anej z elektromobilno軼i do pracy nad wsp鏊nym projektem.
Wymagania to znajomo嗆 bran篡 elektromobilno軼i w Polsce, samochody elektryczne, stacje 豉dowania samochod闚 elektrycznych.
Mile widziane wykszta販enie tematyczne lub elektrotechniczne, elektroniczne, automatyki.

wodnik7 - 2018-06-11, 21:13

Nie wiem, moze ja do innych standardow jestem przyzwyczajony, ale czytajac oglpszenia o prace, zazwyczaj dowiaduje sie: kto zatrudnia, krotki opis firmy, osoby (dzial) do kontaktu, zakres obowiazkow, itp.

A tu? Nic. Bardzo niepowazne, przynajmniej porownujac z innymi.

EVPoland - 2018-06-11, 21:30

Inteligentne osoby zainteresowane dzwoni (numer telefonu jest podany) i dopytuj, osoby nie zainteresowane nie dzwoni i nie pisz. Nie wiem do jakiej grupy zakwalifikowa ten post ?
Je郵i zainteresowany to z g鏎y dyskredytuje swoj kandydatur, jesli nie ... to po co cokolwiek pisze ?

wodnik7 - 2018-06-11, 23:28

Coz, chyba Pan jest inteligentny inaczej, ale z koniem sie kopal nie bede.

Takie standardy, buta, ale nic to z powazna oferta nie ma do czynienia. Wstyd, ale arogancja niestety przewyzsza tutaj Himalaje. Sloma z butow wychodzi, coz.

Nad stylem „ogloszenia” nie bede sie pochylal, ale zwrot „osoby pasjonatow” dobrze obrazuje, z czym mamy do czynienia.

highend - 2018-06-12, 00:12

inteligentni robi google 507777741

;)

zeeltom - 2018-06-12, 05:28

I wy豉zi, 瞠 to jaka dziwna firma, kt鏎a zajmuje si wszystkim. Albo te firmy korzystaj ze wsp鏊nego numeru telefonu.
Fakt, 瞠 og這szenie minimalistyczne i nic z niego nie wiadomo. Troch pokory kolego, bo w豉zisz po raz pierwszy na forum i chcesz poucza starych sta瞠m forumowicz闚, jak maj wygl康a og這szenia tu zamieszczane.
Poza tym wypada這 by si najpierw przywita. Tak nakazuje dobry ton.

Bronek - 2018-06-12, 08:16

Ale Panowie!!. Radujmy si :-D

"Poland" w Nazwie jest i to warto嗆 sama w sobie.
"Narodowa" bym doda... i wszystko jasne

Firm poznajesz po nazwie... no i i 瞠 ma telefon :mrgreen:

Reszta to piku.

RaveN - 2018-06-12, 09:37

Moim zdaniem wodnik7 ma du穎 racji. Takie anonimowe og這szenie, bez szczeg馧闚, jest niepowa積e.
Powinno by napisane jaka firma chce zatrudni i czego si oczekuje na danym stanowisku. Tak samo jak nie chcemy og這sze o sprzeda pojazdu bez podania ceny.

Carlos - 2018-06-13, 21:55

Firma krzak szuka naiwnych...
Kolejna wyjebka po鈔ednik闚 pracy, 這wc闚 g堯w.
Wodnik7 ma racj.
I to du膨.
Niepowa積a oferta to i niepowa積e traktowane...

gienek333 - 2018-06-13, 23:17

To po co tyle pisa :-( .
Carlos - 2018-06-14, 08:48

Ci by u鈍iadomi naiwnych pasjonat闚.