SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

Samochody hybrydowe typu plug-in (PHEV/EREV) - Oryginalna navigacja do CHEVROLET VOLT II 2016-2018 Europa

voltec - 2019-01-07, 23:30
Temat postu: Oryginalna navigacja do CHEVROLET VOLT II 2016-2018 Europa
Cena dosyć droga ale może ktoś z Was znajdzie taniej :)
Fajna opcja aby skończyć z nawigacją "pod kabelkiem" ;)
https://www.infotainment....n-radio-upgrade

zeeltom - 2019-01-08, 06:02

Nawigacja za 5.000 zł? Już nawet nie wiem, czy się śmiać, czy płakać :)
Za tyle, to można kupić całkiem sprawny samochód, może nie elektryczny, ale... może być razem z nawigacją :D

vwir - 2019-01-08, 09:40

To nie lepiej zainstalować screen mirroring i wyświetlać sobie na ekranie w samochodzie nawigację z telefonu? Przy okazji będziesz miał zawsze aktualne mapy, informacje o ruchu drogowym, omijanie korków, itp.

https://www.mbcaraudio.nl...-interface.html

KilleR.racer - 2019-01-09, 10:52

VOLT GEN2 ma android auto i apple car play , nie wiem po co komu ten upgrade. Ale kolega może brać w ciemno kto mu zabroni :)
vwir - 2019-01-09, 16:32

O matko, dopiero teraz zauważyłem, że to dla volta II. Przecież to kompletny bezsens.
voltec - 2019-01-12, 00:26

vwir napisał/a:
To nie lepiej zainstalować screen mirroring i wyświetlać sobie na ekranie w samochodzie nawigację z telefonu? Przy okazji będziesz miał zawsze aktualne mapy, informacje o ruchu drogowym, omijanie korków, itp.

https://www.mbcaraudio.nl...-interface.html

Najwiekszy problem to miec komórke z androidem z rootem. Obecne modele sa tak zabezpieczone ze nie idzie nic zrobic. Jesli ktos korzysta w ten sposob niech napisze jaki ma model telefonu gdzie po zainstalowaniu aamirror.apk oraz aaunlock.apk od razu działa bez grzebania w systemach. Nie ukrywam ze opcja z właczonym Yanosikiem, ogladaniem WP Pilot badz przegladanie neta cieszy najbardziej :)

vwir - 2019-01-13, 15:56

Nie musisz mieć roota, żeby działał screen mirroring. Używam nie z Voltem tylko z chromecastem i działa mi na każdym telefonie.
KilleR.racer - 2019-01-14, 15:32

Nie wiem czy screen mirroring obsługuje VOLT 2 ale na pewno adroid auto i apple car play. Musisz mieć tylko Andka w miare jakiegoś nowego nie najnowszego i parujesz urzadzenia i w VOLT masz specjalne menu ale działa tylko kilka funkcji ale i tak najważniejsza to mapy tak?? Nie sądzę aby Yanosick zadziałał.

A koledze się pewnie marzy takie coś i do tej opcji czyli andoid w aucie zamiast telefonu faktycznie potrzeba root'a
ANDROID AUTO Z ROOT

vwir - 2019-01-14, 15:55

To co podesłałem wcześniej (dla straszych Voltów) to interfejs, do którego na wejściu wpinamy co sobie tam już chcemy (na przykłąd jakieś urządzenie chromecast). I wtedy mamy pełny mirroring.

Widziałem też działającego Yanosika w astrze z android auto, ale możliwe, że tam była rzeźba z rootem.

Swoją drogą - od jakiegoś czasu używam telefonu xiaomi i tam root to żaden problem. Po prostu ściagasz oficjalny zrootowany ROM (developerski) i instalujesz.

voltec - 2019-01-14, 22:47

vwir napisał/a:

Swoją drogą - od jakiegoś czasu używam telefonu xiaomi i tam root to żaden problem. Po prostu ściagasz oficjalny zrootowany ROM (developerski) i instalujesz.

Tez posiadam Xiaomi MI 5 Plus i właśnie mam problem aby tego roota wyłączyć. Skąd sciagales ten oficjalny root ?
Czy wymaga to oprocz samej instalacji jakis zmian manualnych przez użytkownika w telefonie?

vwir - 2019-01-15, 07:14

Mój xiaomi ma już dwa lata (redmi 3 pro) ale z tego co mi wiadomo to nie ma wielkiej różnicy pomiędzy modelami. Zaczynasz od odblokowania bootloadera. Poczytaj jak się to robi. Ogólnie pisałem do chińczyków i po kilku dniach mialem odblokowany.
rume - 2019-01-15, 07:19

U mnie Screen Mirroring śmiga na Samsung S5 mini bez problemu. Volt 2015.
voltec - Wczoraj 22:42
Temat postu: MYLINK VOLT II
To poczucie satysfakcji gdy po kilku nieprzespanych nocach udaje ci sie osiągnąc CEL. Nie ukrywam że dla mnie jako laika w tych sprawach było to nie lada wyzwanie. Nie straszne już są rooty, bootloadery, fastbooty SuperUsery, Mirrory i inne etapy tej mozolnej pracy:-) Warto było to zrobić aby dodać do swojego Volta +10 punktów do zajebistości. Wszystko działa bez zarzutu ( Youtube, CDA, Player, WP Pilot itp aplikacje )

W załączniku wrzucam parę fotek jak to się prezentuje - każdemu polecam ;)