[Pon 16:24] zeeltom:  Podziękowania dla Hydro za wsparcie zlotu, ale na obu forach nie widzę użytkownika o takim nicku ;)
[Sob 20:33] zeeltom:  do zlotu 6 dni :)
[Sob 20:39] zeeltom:  podziękowania za wsparcie zlotu dla kolegi z poza forum :)
[Wto 16:06] zeeltom:  to co? 3 dni i się zobaczymy ;)
[Sro 17:10] PatrykS:  Jak tylko prądu po drodze nie zabraknie :-)
[Sro 17:22] RaveN:  :P
[Sro 22:01] gienek333:  To weż kogoś do pchania ;)
[Sro 22:58] PatrykS:  Wydaje mi się że wolę być ciągnięty niż popychany :-) Linka holownicza w każdym bądź razie jest, ale może potrwać czekanie na elektryka zdolnego i chętnego do holowania, a hol za spaliniakiem to kaleczenie sportu :-)
[Czw 4:21] zeeltom:  Proszę o zakończenie wysyłania przelewów na konto zlotowe. Ostatnie zakupy robię w piątek i nie wykorzystam później tych wpłat na cele zlotu.
[Czw 7:27] PatrykS:  To może na przyszły rok zostanie?
[Czw 7:38] zeeltom:  mam konto 0%, to szkoda by tam leżakowały przez rok
[Czw 7:39] zeeltom:  pieniądz musi robić pieniądz ;)
[Czw 8:34] wodnik7:  Do zobaczenia w sobote/niedziele! W piatek w nocy pozno bede:)
[Czw 12:52] zeeltom:  a kabel ładujący masz sprawny? ;)
[Czw 14:56] wodnik7:  Tym razem tak:)
[Czw 19:52] zeeltom:  no to masz szczęście :P
[Czw 19:55] wodnik7:  Jest juz jutro ktos?
[Czw 20:26] zeeltom:  południe Polski się wybiera całą grupą ;)
[Czw 20:28] zeeltom:  i parę innych osób z innych regionów Polski, nie licząc wodnika7 z Berlina ;)
[Czw 20:48] RaveN:  A tymczasem na forum 2000 tematów pykło.
[Sob 11:37] gienek333:  KGB wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Coś ostatnio mało Cię na forum.
[Pon 21:10] zeeltom:  dzięki chłopaki i panie, żony chłopaków l)
[Pon 21:11] zeeltom:  zapraszam za rok, jak dożyję, jest propozycja, żeby robić takie eventy dwa razy w roku, ale je tego raczej nie udźwignę :)
[Pon 21:12] zeeltom:  sam nie będę o to walczył, chyba, że ktoś mi pożyczy kałasza z pełnym magazynkiem ;)
[Pon 22:31] zeeltom:  ALEXWEST dzięki za wsparcie, ale nie mam takiego użytkownika na forum
[Wto 6:53] RaveN:  No i brawo! Masz ogromny wkład w rozwój EV w Polsce na przestrzeni tych 10 lat, gdy coś zaczęło się ruszać, powiedzmy od około 2008r. Począwszy od wielu rozmów o rowerach, a na zlotach skończywszy.
[Pią 5:46] zeeltom:  Robię co lubię ;) Dzięki za miłe słowa ;)
[Pią 5:48] zeeltom:  Szkoda tylko, że nie mam wsparcia ze strony UM, było by łatwiej.
[Sob 9:12] RaveN:  Od urzędników wsparcie chciałeś? :]
[Nie 7:53] zeeltom:  Od tego są, po to ich wybrano i pracują za nasze, podatników pieniądze
[Nie 7:54] zeeltom:  a nasi zachowują się, jakby miasto Żyrardów było ich prywatnym folwarkiem
[Pon 22:13] gienek333:  Na forum nie ma cenzury buahaha. W temacie o wiatrakach jest n postów o solarach, ale mój został usunięty. Dzięki waszażałosność.
[Wto 7:26] RaveN:  Nie był na temat. Prosiłem też założyć osobny temat z wypisaniem zastrzeżeń do prawa no i nie widzę, żeby to było zrobione.