[Sob 9:15] RaveN:  31.000 postów, nieźle.
[Nie 9:58] RaveN:  :)
[Sro 12:24] zeeltom:  Elon Musk wysłał Teslę na orbitę Ziemi :D
[Sro 20:59] zeeltom:  A teraz pcha go w okolice Marsa. To się nazywa zasięg ;)
[Czw 9:19] RaveN:  :)
[Sro 9:58] gienek333:  przemek, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)
[Sro 17:13] RaveN:  Elektryzujących urodzin :P
[Sro 18:52] zeeltom:  paralizatorem po plecach ;)
[Pią 18:56] zeeltom:  niestety forum arbitra przeszło samo siebie, po odejściu części użytkownikó na inne forum
[Pią 18:56] zeeltom:  zastosowano cenzurę wypowiedzi i zaingerowano w treści prywatnej korespondencji na PW
[Pią 18:57] zeeltom:  możecie mnie szukać na http://pojazdyelektryczne.org, gdzie prowadzę dalej swoje sprawy zlotowe i inne.
[Pią 18:58] zeeltom:  no i oczywiście tu :)
[Pią 19:04] RaveN:  Przykro słyszeć. Dawno tam nie byłem nic czytać, bo nie było czasu na mniejsze EV. Widzę, że się porobiło. Czytałem kilka postów, że część domaga się usunięcia swoich wypowiedzi. W sumie szkoda, bo mogły stanowić dla kogoś wartość (gdy szuka czegoś w wyszukiwarce). Obyśmy żyli w zgodzie.
[Pią 20:06] gienek333:  Tutaj też działa cenzura:(
[Pią 20:20] RaveN:  Nie myl cenzury z moderacją proszę.
[Pią 20:43] gienek333:  "Jak się pisze nie jadalny? Nie wiem napisz jadalny", to "moderacja".
[Pią 21:23] RaveN:  Dobrze wiesz, że post poleciał na wniosek kilku użytkowników, z uwagi na ostre słowa, a nie ogólną myśl niezadowolenia z naszego kraju.
[Pią 21:25] RaveN:  Nazywanie tego cenzurą jest nieporozumieniem i jest krzywdzące dla mnie gdy ktoś mówi coś takiego publicznie.
[Pią 22:29] gienek333:  Na tym forum nic się nie dzieje, podobnie jak w naszym "fantastycznym kraju". Jeżeli chodzi o wolność motoryzacji, to jesteśmy w dupie i się urządzamy.
[Wczoraj 4:25] zeeltom:  moderowanie prywatnej korespondencji, to już nie jest moderacja :)
[Wczoraj 4:26] zeeltom:  to już jest cenzura
[Wczoraj 10:15] RaveN:  Oczywiście. Dlatego uwaga gienek333, porównująca to forum z tamtą sytuacją na innym forum jest krzywdząca.
[Wczoraj 18:54] zeeltom:  Bo gienek333, to anarchista, ale rację ma. Wolność motoryzacji w Polsce, to obecnie urządzanie się w dupie. Jakby na to nie patrzył.
[Wczoraj 22:11] RaveN:  ;)