[Pią 19:45] PatrykS:  A tym razem na dużym ekranie, to chyba faktycznie nie był torrent :-)
[Sob 23:38] RaveN:  Radosnych, spokojnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim użytkownikom i czytelnikom!
[Nie 13:49] PatrykS:  I wzajemnie :-)
[Sro 7:06] RaveN:  No i po świętach!
[Pią 9:21] perszing1800:  Dobra teraz pytanie za 100 pkt: w nazym pieknym kraju jet więcej ładowarek ze złączem typ2 z kablem(wtyczką) czy z gniazdem?;)
[Pią 10:49] RaveN:  Z gniazdem jest więcej.
[Pią 21:18] PatrykS:  Potwierdzam, choć Greenway swoimi stacjami systematycznie zmienia tą statystykę.
[Pią 21:19] PatrykS:  Z kablem są wygodniejsze i bardziej niezawodne, ale droższe w utrzymaniu, bo ponoć kabel się zużywa i czasem nawet potrafi dostać nóżek :-)
[Nie 14:20] RaveN:  30.000 wpisów. Wow!
[Nie 14:20] RaveN:  Tak na zkończenie roku :)
[Nie 14:20] RaveN:  Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności i udanego Roku 2018!
[Nie 18:07] PatrykS:  I wzajemnie :-)
[Sro 23:27] zeeltom:  wodnik7 zarejestruj się na arbitrze, bo nie mam jak ci podziękować za wpłatę na zlot ;_
[Sro 23:28] zeeltom:  albo jest jakiś błąd :)
[Czw 13:46] RaveN:  Zeeltom, masz na myśli jakiś błądu tutaj? Prywatne wiadomości? Może masz pełną skrzynkę (wiem, że kiedyś ktoś z setkami wiadomości musiał zrobić porządek, żeby kolejne wysyłać - nie wiem czy to ten przypadek).
[Sob 8:05] zeeltom:  nic takiego, na arbitrze wyróżniam wspomagających zlot innym kolorem nicka i przynależnością do specjalnej grupy, tu nie mogę :)
[Sob 9:08] RaveN:  :P