SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przywileje aut elektrycznych w rożnych miastach w Polsce
Autor Wiadomość
KilleR.racer 

Wysłany: 2018-05-24, 16:05   

wodnik7 napisał/a:
Niech mi blokade zakladaja, beda miec proces, i jeszcze zadoscuczynienie beda musieli placic...

Widzisz w naszym kraju jest tak że jak to właśnie widać wszystko zależy od "widzimisia" lub niedouczenia urzędasów. Ale jak taka sytuacja zaistnieje i trafią na Ciebie to faktycznie może zapłacą. Tylko sęk w tym że to h.... jeden z drugim powinien zapłacić a nie inni łodzianie za niego Tobie !!!! I tu jest pies pogrzebany. Dopuki nie będzie odpowiedzialności urzędasów za ich decyzje i polityków tak samo to możesz walczyć wygrasz on dalej jak bedzie chciał to nie zmieni postępowania. A inni zrzucą się na zadośćuczynienie za niego. PARADOKS i PATOLOGIA !!!!

Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-05-24, 16:13   

Karanie urzędników ma gorsze skutki od zniszczenia przez z nich kilku obywateli, firm itp...
Urzędnik odpowiadający za swoje decyzje, będzie strachliwy i nie przynoszący zysków Państwu.

Ekonomicznie lepiej poświęcić niewinnie ukaranych jak zastraszyć urzędasa.

Stare porzekadło "gdzie drwa rąbią (czytaj kroją kasę), tam wióry lecą (czytaj niesłuszne decyzje i kary)

radoslavv 
radoslavv

Wysłany: 2018-11-13, 18:35   

Cześć,
Od niedawna jestem użytkownikiem elektryka i mam pytanie dotyczące buspasów. W Łodzi mamy takowe, natomiast o ile są one po zewnętrznych stronach drogi to nie mam wątpliwości, ale np. na ul. Piotrkowskiej mamy takowe od środka ulicy (głównie dla tramwajów). Czy po takim buspasie również mogę się poruszać w samochodzie elektrycznym? Zastanawia mnie to, bo są dla tramwajów wydzielone przystanki, no i też skręt z takiego pasa w prawo mógłby być problematyczny. Rozumiem, że jeśli mogę się nim poruszać to nie obowiązuje mnie linia ciągła i przed skrętem mogę zmienić pas na ten standardowy po prawej stronie?

Odpowiedz do tematu