SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tesla events m. in jest teraz w Kołobrzegu
Autor Wiadomość
Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-07-12, 11:14   Tesla events m. in jest teraz w Kołobrzegu

Zapisałem się na S... z ciekawości i być może , gdy podaż zbliży się do popytu, to mienię tego babskiego Nissana Leafa na Teslę?
Model X, to nie dla mnie i bez komentarza. Tylko Merc Gullwing miał prawo lub DeLorean... ale o gustach nie dyskutujmy.
linki:
https://www.tesla.com/en_...ity?redirect=no

Tu zaś wszystkie: https://www.tesla.com/en_EU/events
Komarek; 6 motocykli; Syrenka; Polonez; CITROËNY 2xBX +1xXM; Hyundai; Audi, Renault Clio, Scenic; Peugeot; Chevrolet SSR; Mercedes G; Mini; Fiaty: Maluchy, Doblo, Ducato-campery (Mcluois i Rapido);Toyota Corolla; Ford ;Jeep Wrangler; Nissan Leaf i inne

czapa

Wysłany: 2018-07-12, 12:39   

Przed rozpoczęciem eventu w Koobrzegu zawitali też do Gdańska
TESLA w Gdańsku

wodnik7

Wysłany: 2018-07-12, 22:56   

Coz, ja moge tylko polecic. A X? Jezdzi sie swietnie. Ale gust, to gust. Nam sprawial mnostwo frajdy, tak po prostu:)

Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-07-13, 05:37   

Trzeba się było zdecydowć albo S albo X.
Zresztą, tak po prawdzie, nie mam nawet wielkiej ochoty. Syn szwagietki mnie poprosił.

To, że praktycznie Tesla jest niedostępna i nie dlatego że droga, ale po prostu jej nie ma normalnie itd. To mnie zniechęca. Takie lizanie ciastka przez witrynę sklepową.
Jestem dosyć stuknięty, jeśli chodzi o zabawki. Wkurza mnie taka sytuacja.

Czekanie.... Mam obecnie z tym do czynienia permanentnie : ( kamper - 9 mcy. Leaf - 6mcy, nawet głupia hulajnoga jechała 2 mce) :-? Co za czasy :-o
Komarek; 6 motocykli; Syrenka; Polonez; CITROËNY 2xBX +1xXM; Hyundai; Audi, Renault Clio, Scenic; Peugeot; Chevrolet SSR; Mercedes G; Mini; Fiaty: Maluchy, Doblo, Ducato-campery (Mcluois i Rapido);Toyota Corolla; Ford ;Jeep Wrangler; Nissan Leaf i inne

wodnik7

Wysłany: 2018-07-13, 13:54   

Tesli dostepnej jest masa - jesli wybierzesz ze „skladu w Tilleburgu“, a nie budowana pod ciebie...

Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-07-13, 18:46   

Nie kumaty jestem w temacie Tesli , szukałem samochodu, po najmniejszej lini oporu.

Nie jestem z tych co. przeżywają bardzo zakup i potem samo posiadanie... Ostatnio miałem raczej nietuzinkowe auta i to wcalenie nie jakieś super.
Po prostu nie popularne.

Polatam Leafem, weźmie ( ale raczej niechętnie) żona i obaczym.... Rynek się rozwija.

Zobaczę jakie wrażenie sprawi.?

wodnik7

Wysłany: 2018-07-13, 19:51   

Pojezdzij, zobacz. Tesla nie ma sklepu w Polsce: fakt. Kupujac Berlinie, wszystko zalatwia sie od reki. I kawa gratis. Ale ja nikogo nie namawiam. To wciaz po prostu samochod z innego wymiaru:)

Karwoś 

Wysłany: 2018-07-14, 18:30   

A czyją to białą teslę mijałem na drodze giżycko - Suwałki ? :)

Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-07-16, 17:28   

NO TO.. Pozamiatane
Jakie auto, taka promocja.... Chciało by się rzec.
Przepraszają z smsem, że auta promocyjno/prezentacyjne sprzedali.

Jak nie znormalnieją, to do tego czasu mam ich w poważaniu.
Po co tyłek zawracają?

Mam WRAŻENIE, że to amtorszczyzna jakś, żerująca na ludzkich słabościach i chęci poznawczych.
TESLA może mnie cmoknąć. Dziecinada

Cytat:
Dzien dobry Panie B..... ,

jazde probna Tesla musze niestety odwolac. Obydwa samochody zostaly sprzedane. Bedziemy oferowali nowy termin na jazdy probne w Polsce jeszcze w tym roku.

Pozdrawiam serdecznie
Marc Milczewski
Tesla Motors

wodnik7

Wysłany: 2018-07-16, 17:36   

Zauwazylem niestety, ze sprzedawcy tesli w
niemczech sa kiepscy. Niestety mialem do czynienia z kilkoma w Berlinie, i z teudnoscia mozna wykazac tych, ktorzy sie znaja i chca. Ale niestety taka organizacja tam jest:(( wstyd. W USA cos takiego by nie przeszlo..

Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-07-16, 18:31   

Miałem nie odpisywać, ale mnie poniosło. Siedzę w jacuzzi i mnie sikać się chce to jestem agresywny. :-D :mrgreen: Ulżyłem sobie :mrgreen: ...tylko smsem :oops:

wodnik7

Wysłany: 2018-07-16, 23:11   

Mysle, ze moglbys ttgo maila przedlac do Fremont, lub choc do szefa tesli w Berlinie- na pewno ktos by zareagowal (mam nadzieje).

Bronek 
Nssan Leaf Tekna II

Wysłany: 2018-07-17, 06:34   

Dopóki popyt przewyższa podaż, to tak będzie jak podczas kryzysu paliwowego w Stanach.
Obsługa Stacji Benzynowych nawet nie podchodziła do kierowców. Mieli ich w d.... . A zwykle szyby przecierali, sprawdzali płyny itd...
Korci mnie Tesla bo jest spektakularnym jak na te czasy samochodem. Fakt jet za droga.
Ale Nissan jest też za drogi i ma swoje 5 min tylko i wyłącznie, że jest elektryczny. A do tego takie auta to jeszcze rzadkość.
Sama marka jest rla mnie trudna do zaakceptowania a linia jak aromat identyczny z naturalnym.
Trudno jakoś to przeżyję :lol:

Nie musi być Tesla, ale na pewno Leaf nie jest autem dla mnie na dłuższą metę.

Może i obym się mylił :?:

Odpowiedz do tematu