SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Carwings w Nissanie Leaf
Autor Wiadomość
norusia

Wysłany: 2019-01-22, 16:03   Carwings w Nissanie Leaf

Witam:)Czy ktoś wie jak usunąć dane poprzedniego właściciela z carwings? bo bez tego nie mogę uruchomić swojej usługi :-(
Ostatnio zmieniony przez RaveN 2019-01-27, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  

thravis

Wysłany: 2019-01-22, 18:02   

Trzeba się skontaktować z infolinią Nissan'a, następnie przesłać VIN oraz dowód, że jest się właścicielem auta. Ewentualnie ASO Nissana, powinni pomóc.

norusia

Wysłany: 2019-01-27, 12:41   

mam już założone konto ale nie mogę wprowadzić swoich danych w panelu nawigacji samochodu bo figurują tam dane poprzedniego właściciela i nie wiem jak je usunąć :-( podobno można przywrócić ustawienia fabryczne ale nie wiem co mi się wykasuje:) czy ktoś przywracał ustawienia fabryczne? ;)

thravis

Wysłany: 2019-01-27, 17:30   

Moim zdaniem nie ma znaczenia jakie dane są ustawione w aucie, należny jedynie na serwerach Nissana wykasować dane o poprzednim użytkowniku. Jak to zrobić napisałem powyżej. Jak już się ma informację zwrotną z infolinii Nissan, że dane poprzedniego właściciela zostały wykasowane można przystąpić do procedury rejestracji auta przez sieć. Polega to m.in na założeniu konta online, kliknięcia odpowiedniej opcji dodawania nowego auta, włączenie na 1min samochodu, wyłączenie samochodu i odczekanie do 5min aż auto się doda. Ważne jest aby w momencie dodawania samochodu do systemu znajdował się on w zasięgu sieci GSM. Najlepiej unikać garażów podziemnych i miejsc gdzie mogą być kłopoty z zasięgiem.

Odpowiedz do tematu