SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Tesla Shuttle

Poprzedni temat «» Następny temat
Akumulator do Renault Fluence Z.E
Autor Wiadomość
EVgarage 

Wysłany: 2018-11-01, 21:22   

Wg mojej wiedzy nikt nie rozpracował tych Fluensów bo jest ich za mało i nie ma to sensu ekonomicznego.
Nawet gdyby zdobyć bms i wiązki to trzeba je zaprogramować co już jest niezłym wrzodem. A jak jeszcze do tego wkładać inne aku, o dużo większej pojemnosci to już w ogóle będzie koszmar.

jarema2

Wysłany: 2018-11-02, 16:49   

Witam wszystkich. Kupiłem Reno fluence ze dokładnie rok temu i eksploatuje to autko codziennie jest to model 2012 przy pierwszym przeglądzie w serwisie reno stan aku na wydruku był 80% teraz pojadę za 2 tygodnie dla porównania. Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do tego autka to mogę coś w temacie odpowiedzieć...

Stanley79

Wysłany: 2018-12-08, 18:18   

jarema2 napisał/a:
Witam wszystkich. Kupiłem Reno fluence ze dokładnie rok temu i eksploatuje to autko codziennie jest to model 2012 przy pierwszym przeglądzie w serwisie reno stan aku na wydruku był 80% teraz pojadę za 2 tygodnie dla porównania. Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do tego autka to mogę coś w temacie odpowiedzieć...

Jaki zasięg samochodu w zimie? jakie stosujesz ładowarki w tym modelu, gdzie ładujesz? Co jeśli na przeglądzie wyjdzie mała pojemność aku? Czy samochód ma duży przebieg - były po drodze jakieś problemy, usterki. Z tego co się orientuje są u nas w kraju użytkownicy fluenców którzy wcześniej czy później, jak ja, trafią na te posty....

wodnik7
teslanacodzien.pl

Wysłany: 2018-12-08, 18:51   

Tez jestem ciekawy. Kiedys sie fluencem interesowalem, ale jadac chyba we wrzesniu wypakowany (my z zona i 3 dzieciakow), zasieg mial tylko 80-90km, a jechalem juz oszczednie, a ostatnie kilkanascie km bez ogrzewania.. Niemieckie fora mowily o ok 17kWh po kilku latach, z tego netto mniej.. i co mnie sie nie podobalo, to jednak slabe rozlozenie ciezkosci - bateria z tylu na stojaco jednak powodowala „niemila“ jazde po sliskiej nawietzchni..

Krzysztof_C 

Wysłany: 2019-01-28, 13:57   Re: Akumulator do Renault Fluence Z.E

artur graban napisał/a:
Witam. Kupiłem Renault Fluence Z.E z 2012r. za niewielkie pieniądze z przebiegiem 32 000 km ale bez akumulatorów. Nie mam wiedzy gdzie mógłbym kupić lub wynająć - byłem w Renault ( Gorzów Wlkp.) ale nie udzielili mi informacji tylko odesłali do Wrocławia :) Proszę o radę.

Posiadam baterię na sprzedaż. 2014 rok, 47000 km. Zapraszam tutaj:
link

Stanley79

Wysłany: 2019-01-28, 18:54   Re: Akumulator do Renault Fluence Z.E

Krzysztof_C napisał/a:
artur graban napisał/a:
Witam. Kupiłem Renault Fluence Z.E z 2012r. za niewielkie pieniądze z przebiegiem 32 000 km ale bez akumulatorów. Nie mam wiedzy gdzie mógłbym kupić lub wynająć - byłem w Renault ( Gorzów Wlkp.) ale nie udzielili mi informacji tylko odesłali do Wrocławia :) Proszę o radę.

Posiadam baterię na sprzedaż. 2014 rok, 47000 km. Zapraszam tutaj:
link

Jakieś szczegóły, pod linkiem nic nie widać...
Jest pewność że bateria nie jest w leasingu? jaka sprawność? Cena?
Pozdrawiam

Apolonia 

Wysłany: 2019-01-28, 21:55   

Sprawdzić łatwo w ASO.
To źródło sprawdzałem było ok.
Kupiłem baterie do Zoe.

Odpowiedz do tematu