SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[SPRZEDAM] Ford Focus Electric 2017 12tys km
Autor Wiadomość
michalzet 
Ford Focus Electric

Wysłany: 2020-10-20, 17:40   [SPRZEDAM] Ford Focus Electric 2017 12tys km

Sprzedam Ford Focus rok prod. 2017. Przebieg 12 tys km. Gniazdo ładowania CCS2 (szybkie ładowanie), zasięg 220km (w lato w mieście 200km realnie, w chłodniejsze dni 160km).

Auto w bardzo dobrym stanie, a nawet zaryzykuję, że pachnie nowością. Kupione z przebiegiem 7 tys km. Z dodatkowego wyposażenia: ksenony, grzane fotele, zdalne odpalanie (grzanie/klimatyzacja), radio SONY z SYNC3 (możliwość korzystania z aplikacji z telefony np. Yanosik, Google Maps), system bezkluczykowy.

Auto sprowadzone z USA po kolizji. Przed zakupem było weryfikowane (zależało mi, aby żaden z systemów rekuperacji czy związanych z baterią nie był uszkodzony /wiadomo-koszty/). Wymieniony został zderzak przedni, błotnik przedni lewy, maska, reflektor lewy i szyba czołowa. Oprócz naprawy blacharsko-lakierniczej nic nie wymagało wkładu finansowego. Ponieważ auto ogarniałem dla siebie zamontowałem europejskie lampy (aby prawilnie oświetlały drogę) oraz gniazdo ładowania zostało przystosowane do szybkich ładowarek (działa wszędzie).

Sprzedaję ponieważ z powodów zawodowych kupiłem C-Max Hybrid.

Focus Electric to może u nas egzotyka, ale myślę, że auto niedoceniane. Mega wygodne i z przyzwoitym zasięgiem. Bateria chłodzona cieczą + gniazdo szybkiego ładowania powodują, że Focus wygrywa wg mnie z wieloma popularniejszymi modelami.

Jeśli ktoś ma pytania lub o czymś nie wspomniałem proszę pytać. Nie mam nic do ukrycia. Nie wspominam o pierdach typu, że ma elektryczne lusterka czy że zrobiłem absolutny serwis klimatyzacji ostatnio :) Po prostu auto nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego. Niestety sprzedaję z bólem, ale w związku z covidem zmieniłem sposób pracy i potrzebuję innego auta :/

Auto do obejrzenia w Warszawie lub w okolicach Wołomina.

Cena: 73 900zł.

[edit] W razie gdyby komuś pomogło - możliwość sprzedaży na fv marża.
W drodze wyjątku mogę rozważyć odpłatne wypożyczenie pojazdu krótkoterminowo, aby można było zapoznać się z autem i jego możliwościami (prośba - TYLKO osoby poważnie zainteresowane).

IMG_4965.JPG
Plik ściągnięto 32 raz(y) 300,31 KB

IMG_4968.JPG
Plik ściągnięto 33 raz(y) 353,96 KB

IMG_4935.JPG
Plik ściągnięto 35 raz(y) 482,64 KB

IMG_4931.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 379,19 KB

michalzet 
Ford Focus Electric

Wysłany: 2020-11-21, 15:08   

Sorry, że jedno pod drugim. Tutaj wrzuciłem więcej info o aucie :)
http://forum.samochodyele...opic.php?t=3354

Odpowiedz do tematu