SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych - 28.05 - Ząbki
Autor Wiadomość
ekozlot

Wysłany: 2017-04-28, 15:51   

zeeltom napisał/a:
To chyba jest tylko wyciąganie kasy na imprezę. Nic nie można się dowiedzieć i nie można się zarejestrować. Olewam takie imprezy. Zero profesjonalizmu, poza zbudowaniem strony.

Witam
Bardzo źle Nas Pan ocenia , warto najpierw poznać szczegóły potem formułować wnioski.
My nie olewamy Pana imprezy choć przyznać muszę szczerze że dowiedziałem się o niej jakieś dwa tygodnie po tym jak odpaliliśmy naszą stronę. Wybieram się na Pana imprezę swoim elektrycznym Fordem Focus i mam ogromną nadzieję że będę mile widziany.
Nie wyciągamy od nikogo kasy i całkowicie nie rozumiem zarzutu impreza jest składkowa każda z biorących udział firm zapewnia atrakcję , konkursy i nagrody. PZU w ramach swojej działalności statutowej organizuje miasteczko drogowe, Krajowa Agencja Poszanowania Energi podstawia autobus energetyczny, oczywiście są jakieś rzeczy za które trzeba zapłacić ale tu się składamy by nasz zlot był atrakcyjny oczywiście był ogrom pracy by zebrać tyle instytucji i firm i przekonać do uczestnictwa z niektórymi było łatwo z niektórymi trudniej ale mój upór i pozytywne nastawienie do ludzi zrobiło swoje.
Przykro mi że poznajemy się w takich okolicznościach lecz mam ogromną nadzieję że uda się to zmienić na Pana Zlocie a może następny zrobimy wspólnymi siłami.
Serdecznie Pozdrawiam
Marcin Piórkowski

ekozlot

Wysłany: 2017-04-28, 18:43   

zeeltom napisał/a:
Brak możliwości rejestracji. Odpuściłem sobie. Po wielu próbach.

Właśnie pobrałem formularze wszystko działa
Pozdrawiam

zeeltom 

Wysłany: 2017-04-28, 23:43   

Po prostu chciałem się zarejestrować ze swoim pojazdem i nigdy nie mogłem, dlatego się wkurzyłem. Sorki. Walczę ciągle z urzędasami w sprawie swojego zlotu i ręce czasami opadywają ;)
Ze mną, jak z dzieckiem, za rączkę i do knajpy ;)
Próbowałem parę razy się zarejestrować i zgłosić i nie dawało rady, dlatego pojechałem z grubszej rury. Jeszcze raz przepraszam.
Może teraz już się to poprawiło i rejestracja działa, ale nie sprawdzałem, mam na dziś sporo na głowie ;) Biorąc pod uwagę, że organizuję to wszystko praktycznie jednoosobowo, to chyba wybaczycie mi pewne nerwy :)

Pir-serwis 

Wysłany: 2017-04-29, 00:44   Ekozlot Ząbki

Dla mnie niewykonalne jest sprostanie ,niby prostym zasadom.
Okazuje się,że trzeba zrobić pewne rzeczy do 30kwietnia.
Nie wiem jak z rejestracją na przejazd pokazowy, pewnie podobna procedura.
Nie posiadam drukarki, skanera, nie jestem w stanie się zarejestrować w tym czasie.
Zadałem pytanie chyba przez stronę jak tylko info się pojawiło, ale bez odzewu.
Odpuszczam sobie i tyle.

Citroen Berligo Electrique
Saxo 2D 5os Electrique
Saxo Van Electrique
P106 4os Electrique

ekozlot

Wysłany: 2017-04-29, 10:37   

zeeltom napisał/a:
Po prostu chciałem się zarejestrować ze swoim pojazdem i nigdy nie mogłem, dlatego się wkurzyłem. Sorki. Walczę ciągle z urzędasami w sprawie swojego zlotu i ręce czasami opadywają ;)
Ze mną, jak z dzieckiem, za rączkę i do knajpy ;)
Próbowałem parę razy się zarejestrować i zgłosić i nie dawało rady, dlatego pojechałem z grubszej rury. Jeszcze raz przepraszam.
Może teraz już się to poprawiło i rejestracja działa, ale nie sprawdzałem, mam na dziś sporo na głowie ;) Biorąc pod uwagę, że organizuję to wszystko praktycznie jednoosobowo, to chyba wybaczycie mi pewne nerwy :)

Witam
Jak najbardziej Pana rozumiem i bardzo szanuje po zapoznaniu się z historią Pana wydarzenia . Łatwiej jest organizować tego typu imprezę w tym czasie gdzie na świecie bardzo dużo mówi się już o tym niż w okresie w którym Pan zaczynał i się nie poddał. Jak to mówią młodzi SZACUN.
Odnośnie Konkursu na Budowę Pojazdu Mobilnego tak jak pisałem wcześniej organizuje i ustala warunki Urząd Miasta Ząbki. Dobra Wiadomość przedłużamy rejestrację o 14 dni, Bardzo chętnie pomogę w rejestracji jeżeli są jakieś problemy mój e-mail zlot@mccar.pl dodatkowo jak Pan pozwoli na Pana zlocie mogę wydrukować wcześniej formularze i osoby zainteresowane będą mogły się zarejestrować a ja dostarczę to do urzędu.
Wszystkich przepraszam za pewne problemy z tym wszystkim ale uczymy się całe życie i nie wszystko przewidzieliśmy.
Pozdrawiam
Marcin

zeeltom 

Wysłany: 2017-04-29, 12:30   

Jak to się mówi: nie ma forum bez użytkowników i nie ma zlotu bez zlotowiczów. Ja to tylko pilotuję ;)

Odpowiedz do tematu