SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabierzów
Autor Wiadomość
wodnik7

Wysłany: 2018-07-30, 00:00   Zabierzów

Czesc!

Dzis ladowalem sie w Zabierzowie (parkuj i jedz), aby zweryfikowac i uzupenic dane z Plugshare), jak to sobie niekiedy czynie:) Niestety, moja poczatkowa euforia jednak zakonczona zostala dosc szybko przez slupek ENSTO, ktory odmowil ladowania. Dokladnie: po ok. 40’ chyba wyskoczyl korek/roznicowka, i tyle bylo ladowania. Na szczescie kabel moglem wyjac.

Tutaj prosba do krakowian: na slupku nie ma zadnego numeru telefonu itp., aby zglosic awarie. Ze ktos te slupki monitoruje, jakos nie wierze, wiec moglby ktos sprobowac te awarie zglosic, wzglednie wnioskowac o sprawdzenie przylacza? Czuje, ze po prostu stacja nie daje rady z ciaglym pobirem 22kW....

A Zabierzow swoja droga interesujacy, rynek szczegolnie, przy ktorym dzis byl koncert (udany!) -poelcam tez pizze z knajpki: niesamowicie bardzo (!) dobre ciasto (jak w Neapolu!), i choc porcje male, przepyszne!

iwi

Wysłany: 2018-08-05, 07:21   

Ładowałem tam kilka razy 22kW i nigdy nie było problemów, ale tylko jedna stacja działała. Zgłaszałem to do Pani która wydaje kartę RFID ale po jakimś czasie dalej tylko jedna była czynna. A jak jest obecnie nie wiem. Denerwujące jest to łażenie po kartę i wolę sobie ładować u Biela w Liszkach

wodnik7

Wysłany: 2018-08-05, 09:25   

Nie trzeba po zadna karte chodzic, startuje KAZDA rfid (wpisalem na PlugShare). Jak bylem ja, wlaczone byly obie, ducha stracila ta blizej wjazdu..

Swoja droga polecam aplikacje PlugShare wlasnie do wpisywania takich uwag (ze np. jedna nie dziala). W Szczecinie jest taka pod Leroy, ktora zglasza 22kW, a postawiona na bezpieczniku 25A - ktory przy 32A oczywiscie wyskakuje, a ladowarka blokuje kabel...

Odpowiedz do tematu