SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Tesla Shuttle

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RaveN
2018-05-24, 23:46
Zakup Opla Ampery
Autor Wiadomość
Warmooz

Wysłany: 2018-12-20, 08:58   

Witam wszystkich,

planuję zakup Ampery/Volta przez leasing na firmę. Czy ktoś z Was ma w tym temacie jakieś doświadczenia? Chodzi mi o przychylność leasingodawców do tego typu samochodów, często sprowadzonych. Czy jest jakiś problem z dostaniem leasingu?

Pozdrawiam,

Piotrek

bodix

Wysłany: 2018-12-20, 11:31   

W moim przekonaniu to nie przedmiot jest problemem, a człowiek któremu udzielany jest leasing. Jeśli jesteś wiarygodny dla finansującego to masz drzwi otwarte.

Darek 

Wysłany: 2018-12-23, 19:27   

Wlasnie ta droga zaposiadlm piekna czarnule.

ARTEK 68 

Wysłany: 2018-12-24, 11:16   Kupno ampery w holandi

Witam wszystkich forumowiczów. Zamierzam kupić amperę w holandi ale w ogłoszeniach sa podane jakies znaki tj.EX BTW mysle że ty chodzi o vat ale jak to rozumieć że jeżeli w ogłoszeniu jest btv to znaczy że ja płace podatek vat w polsce. I jeszcze jedno ile na dzień dzisiejszy kosztuje łącznie zarejestrowanie w naszym kraju oczywiscie na osobę prywatną.

granit 
Opel Ampera

Wysłany: 2018-12-24, 12:07   Re: Kupno ampery w holandi

ARTEK 68 napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów. Zamierzam kupić amperę w holandi ale w ogłoszeniach sa podane jakies znaki tj.EX BTW mysle że ty chodzi o vat ale jak to rozumieć że jeżeli w ogłoszeniu jest btv to znaczy że ja płace podatek vat w polsce. I jeszcze jedno ile na dzień dzisiejszy kosztuje łącznie zarejestrowanie w naszym kraju oczywiscie na osobę prywatną.

ex btw oznacza, że cena nie zawiera btw - bardziej opłaca się zapłacić podatek w NL, ponieważ wynosi 21, a nie 23 procent. Łączny koszt rejestracji samochodu sprowadzonego to: 256 zł w WK, ok. 100 zł tłumaczenia, 100 zł przegląd zerowy i jak na razie akcyza 3,1% od wartości.

ARTEK 68 

Wysłany: 2018-12-24, 12:23   

To znaczy jezeli nie ma w opisie tego btw to jest już zapłacony przesz sprzedającego i w polsce tylko 256 ,tłumaczenia,przeglad i akcyza

granit 
Opel Ampera

Wysłany: 2018-12-24, 13:14   

ARTEK 68 napisał/a:
To znaczy jezeli nie ma w opisie tego btw to jest już zapłacony przesz sprzedającego i w polsce tylko 256 ,tłumaczenia,przeglad i akcyza

To zależy, trzeba dopytać, zależy czy samochód jest od osoby prywatnej czy sprzedawany przez firmę.

ARTEK 68 

Wysłany: 2018-12-24, 13:20   

Dużo kłopotów lepiej w polsce i tylko 256 koszty rejestracji

granit 
Opel Ampera

Wysłany: 2018-12-24, 13:38   

ARTEK 68 napisał/a:
Dużo kłopotów lepiej w polsce i tylko 256 koszty rejestracji

Tylko podaż aut mała, większość od handlarzy (więc na ogół kombinowane) i ceny mocno przeszacowane.

kalex 

Wysłany: 2018-12-24, 21:35   

Stosują skrót ' Ex BTW - cena bez VAT , Incl. BTW - cena z VAT.

ARTEK 68 

Wysłany: 2019-01-29, 21:09   Kupno ampery

Witam ponownie . Dostałem od gościa taką oto wiadomość co o tym sądzicie oczywiscie kwoty i dane wykasowałem.
Dzień dobry,

Samochód ma numery platterów w Holandii, więc nie będzie żadnych problemów
Samochód i dokumenty są w tej chwili w areszcie firmy spedycyjnej w Szwecji gotowe do dostawy i mogę dostarczyć ją bezpośrednio pod twoim adresem domowym w ciągu 5 dni roboczych. Cena wynosi EUR, w tym opłaty manipulacyjne i wysyłki.
1) Wszystko, czego potrzebuję od ciebie, to twoje imię i adres;
Firma transportowa prześle Ci e-mail z dokumentami dostawy, raportem z inspekcji, numerem identyfikacyjnym transakcji (numerem przesyłki) i fakturą z informacjami o płatnościach bankowych. Dzięki numerowi identyfikacyjnemu transakcji można przejść do strony internetowej, aby sprawdzić stan transakcji w trybie 24/7.
2) Po otrzymaniu od firmy e-maila z potwierdzeniem wysyłki, kolejnym krokiem jest przekazanie 50% EUR na konto bankowe firmy.
Dostarczone między zagranicą, załóżmy, że niektóre wydatki i samochód nie zostanie dostarczony do nabywcy bez gwarancji.
3) Gdy firma otrzyma kwotę 50% EUR na koncie, rozpocznie się dostawa bezpośrednio na twój adres domowy.
4) Będziesz musiał podpisać pokwitowanie i od tego momentu masz 5 dni na profesjonalny test i max. 500 km do jazdy.
5) Nawet jeśli dostaniesz samochód, nie jesteś zmuszony go kupić, możesz go odrzucić, a otrzymasz zwrot 100% w max.24 godzin, jeśli pojazd nie spełnia mojego opisu lub ma problemy techniczne lub mechaniczne . Płacę za podatki powrotne w przypadku, gdy odmówisz samochodu.
6) Jeśli samochód jest w porządku, musisz podpisać umowę sprzedaży, a samochód należy do Ciebie.
Jest to jedyny sposób na kupienie samochodu, a jeśli go zaakceptujesz, nie zapomnij napisać do mnie z powrotem z informacjami, o które pytałem powyżej:

Imię : ..........
Nazwisko: .........
Ulica i numer domu: .............
Miasto: .............
Dzielnica: ..............
Kod pocztowy: ...............
Numer telefonu : ...............
Oraz kopię dowodu osobistego lub prawa jazdy.

Wachten voor uw antwoord!
Dankjewel.

jas_pik

Wysłany: 2019-01-29, 21:39   

@Artek68 typowy przekręt .

wodnik7
teslanacodzien.pl

Wysłany: 2019-01-29, 21:44   

Bardzo czesty przekret,niestety. Zglos na mobile, czy gdziekolwiek to ogloszenie, usuna.

ARTEK 68 

Wysłany: 2019-01-29, 21:59   

Odpisałem gosciowi że to oszustwo i ogłoszenie znikneło

ARTEK 68 

Wysłany: 2019-01-30, 11:00   

Po tym jak gościowi nodpisałem że to przekręt podał mi swoje nazwisko i adres firmy transportowej w szwecji gdzie auto już stoi zapakowane i przygotowane do wysyłki .Po adresie znalazłem oficjalną strone tej firmy i napisałem czy mają na stanie takie auto i oto co odpisali po przetłumaczeniu z angielskiego.
Mamy w areszcie w Szwecji Opel Ampera 1.4, Hybrid, Automatic, 2012, 97,9 km z Holandią Numer rejestracyjny: 31-XDB-9, własność pana Knuta Fresriksena. Ze względów bezpieczeństwa nasza firma nie ujawni żadnego dokumentu samochodu ani prywatnych informacji na jego temat. Już teraz oferujemy naszym klientom możliwość przetestowania i sprawdzenia samochodu w jego lokalizacji przez 5 dni. W ciągu tych 5 dni możesz sprawdzić samochód i sprawdzić dokumenty samochodu, a jeśli coś złego lub jeśli nie chcesz go zatrzymać, możesz je odrzucić, a wszystkie Twoje pieniądze zostaną zwrócone. Samochód jest w doskonałym stanie, wewnątrz i na zewnątrz został sprawdzony przez naszego mechanika i wszystko działa poprawnie. Samochód jest już w specjalnym kontenerze, który należy dostarczyć w należytym stanie i aby uniknąć wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Kontener jest zaplombowany przez Ministerstwo Eksportu i jest gotowy do dostarczenia. Nasza firma została wynajęta do dostarczenia samochodu w stanie idealnym do kupującego i dokonania bezpiecznej transakcji między sprzedawcą a kupującym.
Numer rejestracyjny naszej firmy to 07090668, z tym numerem możesz sprawdzić naszą firmę w Google, a zobaczysz, że nasza nazwa pojawi się wszędzie. Mamy dobrą reputację na rynku transportowym i logistycznym i chcemy zachować ją w ten sposób.
Jesteśmy międzynarodową firmą dostawczą cieszącą się dobrą renomą na światowym rynku wysyłkowym. Dla Twojego bezpieczeństwa i dla upewnienia się, że jesteśmy prawdziwą firmą, załączamy Ci Certyfikat Incorporation wydany dzisiaj dla Ciebie z Companies House, Wielka Brytania i GBRDirect, Irlandia. W przypadku płatności akceptujemy tylko usługi przelewów bankowych. Twoje pieniądze zostaną przekazane na bezpieczne konto, na konto instytucji, więc tylko z naszym kontem bankowym możesz udać się na policję, na wypadek gdyby coś było nie tak. Jesteśmy tutaj po to, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim kupującym i sprzedającym.

Zgodnie z umową, którą zawarliśmy ze sprzedawcą tego samochodu, Ty (jako Kupujący) będziesz miał 5 dni roboczych na sprawdzenie samochodu i opcję przyjęcia lub odrzucenia samochodu. Jeśli zgodzisz się zatrzymać samochód, przekażemy pieniądze sprzedawcy. Jeśli odrzucisz samochód, wszystkie twoje pieniądze zostaną zwrócone w 100%. Wszystkie twoje pieniądze zostaną zwrócone w całości, jeśli nie chcesz, aby samochód z bezpośrednim przelewem na Twoje konto bankowe. Wszelkie koszty dostawy pokrywa Sprzedawca. Ponieważ transakcja międzynarodowa powinna być wypłacona z góry 50%, a pozostałe 50%, gdy otrzymasz samochód.

Uwaga: Używanie tego dokumentu jest surowo zabronione w nielegalnym biznesie i podlega karze w Wielkiej Brytanii.

Dziękujemy za korzystanie z A & S TRANSPORT LTD

vwir
Vectrix, Leaf

Wysłany: 2019-01-30, 11:39   

To już wyższy stopień scamu. A teraz się zastanów: po co ktoś miałby robić takie rzeczy? Gdybyś sprzedawał auto, to wynająłbyś firmę, która zapakowałaby go do zaplombowanego kontenera, tak żeby nikt go nie mógł obejrzeć i kupić?

ARTEK 68 

Wysłany: 2019-01-30, 11:50   

No własnie sie zastanawiam ,ja nie jestem pochopnym człowiekiem ale po pierwszym kontakcie przysłał mi wiele zdjęć więcej niż było w ogłoszeniu i z tymi numerami rejestracyjnymi . Firma informuje że auto jest u nich i bez uszkodzeń . Ja nigdy nie dam ani nie przeleje kasy nikomu nie widząc auta i nie mając dokumentów w ręcę .Tylko się zastanawiam co taka firma przewozowa ma na celu oszukiwać.

jatko 
jatko

Wysłany: 2019-01-30, 12:06   

A skąd pewność że ta firma przewozowa nie jest ściemą?? Ile to roboty postawić stronkę i odpowiadać na maile

tak z innej beczki
Ja np co jakiś czas dowiaduje się że jestem milionerem :-P

Pozdrawiam, nazywam się Pan Karim Karoui i Banker First Gulf Bank Dubai U.A.E, An account officer to Adona Gold Ltd Obywatel twojego kraju z siedzibą w Dubaju U.A.E, zanim podjąłem pracę na stanowisku dyrektora zarządzającego. , inżynier, który prowadził muzeum BMW producenta samochodów, a także doradca ds. ropy zmarł wraz z całą rodziną w katastrofie lotniczej w Malezji w dniu 8 marca 2014 r. na Oceanie Indyjskim, która zgłasza życie wszystkich 239 pasażerów. Możesz kliknąć ten link poniżej w celu weryfikacji. (http://ift.tt/1ipKc5I)

Ponieważ jego żona była jego najbliższą rodziną, a także była w planie zaginięcia, postanowiłem prześledzić jego krewnych przez Internet, aby zlokalizować członka jego rodziny, ale bez skutku, dlatego skontaktowałem się z tobą. Skontaktowałem się z tobą, aby pomóc w repatriacji pieniędzy, które należą do mojego klienta, zanim ogłosił on niezdatność do użytku przez kierownictwo banku, w którym złożono te ogromne depozyty. W szczególności Bank, w którym zmarły posiadał rachunek o wartości 5.900.000,00 USD i 20 kg sztabek złota, kierownictwo mojego banku znajdowało środki, aby do niego dotrzeć, aby upewnić się, czy przerzuci depozyt lub wycofa sumę kontraktową. Kiedy dowiedziałem się, że tak się stanie, próbowałem stworzyć procedurę, aby zachować ten fundusz i wykorzystać wpływy z biznesu.

Niektórzy dyrektorzy próbowali dowiedzieć się ode mnie informacji o tym koncie i właścicielu, ale zachowałem to w tajemnicy, ponieważ wiem, że jeśli dowiedzą się, że się spóźniają, sami przekują fundusze. Dlatego szukam twojej współpracy, aby przedstawić cię jako osobę, która skorzysta ze swojego funduszu, skoro masz takie samo nazwisko, moja główna siedziba banku przekaże ci fundusze jako jego najbliższą krewną. Zrobiłem wystarczająco dużo aranżacji w banku i muszę tylko wprowadzić twoje dane do sieci informacyjnej w bazie danych banku, a twoje nazwisko będzie odzwierciedlało cię jako jego najbliższą krewną.

Poszukuję waszej zgody, aby przedstawić was jako najbliższych krewnych zmarłego, aby można było wypłacić wam dochody z tego tytułu, a następnie moglibyśmy podzielić się pieniędzmi. 70% do mnie i 25% do ciebie, a 5% do wydatków lub podatków, jak może wymagać twój rząd, mam certyfikat depozytu, który może być wykorzystany do poparcia wszelkich roszczeń, które możemy złożyć. Wszystko, czego wymagam, to twoje moralne wsparcie.

Gwarantuję, że zostanie to wykonane zgodnie z prawem, które ochroni Cię przed jakimkolwiek naruszeniem prawa. Skontaktuj się ze mną przez mój e-mail, aby umożliwić nam dalszą dyskusję. (Karimkaroui54@gmail.com)

Podaj mi poniższe informacje:

1. Twoje pełne imię i nazwisko:

2. Twój adres zamieszkania / biura:

3. Twój stan cywilny:

4. Twój wiek:

5. Twoje zawód:

6. Telefon prywatny:

Ma to wpływ na szybkie przeniesienie tego funduszu na twoje konto w ciągu mniej niż trzech (5) dni roboczych

Z poważaniem,

Pan Karim Karoui

vwir
Vectrix, Leaf

Wysłany: 2019-01-30, 12:07   

Może ta firma najnormalniej w świecie...nie istnieje? Wiesz, to, że coś znalazłeś w google jeszcze o niczym nie świadczy ;) Albo ktoś się podszywa pod prawdziwą istniejącą firmę.

ARTEK 68 

Wysłany: 2019-01-30, 13:36   

Napisze do gościa że interesuje mnie tylko odbiór osobisty podlece do szwecji i odbiore z tej firmy wysyłkowej zobaczymy co napisze i czy w ogóle odpisze.

krawcu 

Wysłany: 2019-01-30, 15:07   

Odpisuj do nich... może to wyglądać jak to: https://www.youtube.com/watch?v=_QdPW8JrYzQ

kalex 

Wysłany: 2019-02-01, 09:20   

Dajcie spokój. Znam historię jak ludzie dostawali worki z piaskiem w kontenerach zamiast towaru który niby kupili. I to "doświadczeni" traderzy. Turasy cię wydymają nawet nie będziesz wiedział kiedy.

Maras 
AMPERA / VOLT

Wysłany: 2019-02-01, 20:35   

To lipa... Miałem kiedyś tak z VW Touranem pod dom... Kumpel z Policji powiedział że lipa i sporo takich mają zgłoszeń. Odpuściłem i na pewno nie żałuję.

KilleR.racer 

Wysłany: 2019-02-04, 23:33   

Ja dostarczam auta pod dom i lipy nie ma :mrgreen: Ty nawet wiesz coś o tym , ale niech każdy pamięta jak się szuka tanio i niby wszystko jest cacy to zazwyczaj wyjdzie DROGO :-P

Maras 
AMPERA / VOLT

Wysłany: 2019-02-05, 04:19   

Święte słowa... Swoją drogą polecam kolegę. Pomógł w sprowadzeniu, bez ściemy.

Odpowiedz do tematu