SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RaveN
2008-06-22, 20:55
Przywitaj się z użytkownikami forum
Autor Wiadomość
Wiseguy

Wysłany: 2018-12-17, 13:08   

Witam
Od dłuższego czasu mocno interesuje się pojazdami elektrycznymi ( nie tylko samochody ale również motocykle np. Brammo Empulse)
Niestety częste podróże zmuszają mnie do użytkowania spalinówek czy to na 4 czy 2 kołach, a Tesla jest poza moim zasięgiem finansowym.

belgijski

Wysłany: 2018-12-30, 18:59   

Witajcie, właśnie jedzie do mnie z Francji Zoe z 2015 roku, więc mogę oficjalnie przywitać się na forum :)
długo się do tego zakupu szykowałem ale w końcu jest!

krawcu 

Wysłany: 2018-12-30, 21:37   

Gratuluje!!!
Bateria w leasingu?

KilleR.racer 

Wysłany: 2019-01-07, 08:36   

Wiseguy napisał/a:
Witam
Od dłuższego czasu mocno interesuje się pojazdami elektrycznymi ( nie tylko samochody ale również motocykle np. Brammo Empulse)
Niestety częste podróże zmuszają mnie do użytkowania spalinówek czy to na 4 czy 2 kołach, a Tesla jest poza moim zasięgiem finansowym.

Dlatego dla takich jak ty powstały auta typu VOLT/AMPERA , masz namiastkę EV fun z jaszdy ciszę a jak lecisz w trasę i jedziesz przepisowo spalanie max 6L benzynki. A ceny no cóż do 60 tys kupisz polifta z przebiegeim rozsądnym.

HYBRIDSERWIS 

Wysłany: 2019-01-31, 22:27   

Cześć
Prowadzę serwis specjalizujący się w naprawach samochodów hybrydowych i elektrycznych.
Zajmujemy się regeneracją baterii Toyota, Lexus, Honda, BMW i Mercedes, Kia, Nissan, Infinity, Ampera, Volt, VW, PSA i inne.
Bawimy się w naprawę Think City :)
Użytkujemy Peugeota Partnera '14 Electric
Mamy zewnętrzną ładowarkę 32A Type 2 dostępną w godzinach pracy.

Pozdrawiam

blabson 
blabson

Wysłany: 2019-02-17, 10:15   

Cześć, na imię mam Krzysiek i jestem z Głogowa, dzieki informacja z forum i waszej pomocy chcialbym sklecic jakiegos psa,106 lub saxo,odcinek do pracy i z powrotem 60km teren pagorkowaty.

cielak94 

Wysłany: 2019-04-16, 21:03   

Cześć, jestem Daniel.
Aktualnie zastanawiam się nad kupnem auta elektrycznego w granicach 15-30k zł. Ale zastanawiam się w którą stronę iść czy peugot partner electrique ten starszy czy może celować w reno kangoo z.e. Ale mam nadzieje, że poczytam parę tematów i będę coś wiedział.

jas_pik

Wysłany: 2019-04-16, 22:06   

cielak94 napisał/a:

Aktualnie zastanawiam się nad kupnem auta elektrycznego w granicach 15-30k zł.

Zbyt wielkiego wyboru nie masz

cielak94 napisał/a:
Ale zastanawiam się w którą stronę iść czy peugot partner electrique ten starszy

To masz szansę znaleźć taki niestety 20 latek z saftami nawet sporo tanije ( wiem bo mam takiego na sprzedaż) . Zasięg ok 80 km ale sporo będzie zapbawy w szczególności mechanicznej bo ze względu na wiek wszystko zaczyna się sypać.Ale wszystko jest tanie jak barszcz i na forum znajdziesz spro wiedzy na ich temat ( chociązby w moich postach)
cielak94 napisał/a:
czy może celować w reno kangoo z.e.

To zasięgi minimalnie większe ale musisz uważać aby bateria nie była pochodząca z leasingu bo wtopisz. Musisz mieć pewnośc że sprzedający jest właścicielem aku. Jeśli możesz poluj na Berlingo z roczników po 2014 ( ma gniazdo szybkiego ładowania) bo napęd i powiekszone aku jest takie same ja w "trojaczkach"

Bartec 

Wysłany: 2019-06-20, 06:39   

Dzień dobry Szanownym forumowiczom obojga płci.
Od mojej szybkiej wizyty w dziale ogłoszenia minęło sporo czasu ale czym jest kilka miesięcy dla wieczności.
Od tego czasu przegrzebałem setki stron i spłynęła na mnie prawda objawiona." Im głębiej w las tym ciemniej". Dlatego drodzy koledzy i koleżanki, proszę Was o uzbrojenie się w cierpliwość i wyrozumiałość bo zamierzam wam zawracać tyłki niemiłosiernie.
Pozdrawiam
bartek

lookash_c
lookash_c

Wysłany: 2019-08-02, 11:11   

Witam,
mam na imię Łukasz, od jakiegoś czasu rozmyślamy w domu o elektrycznym wozidełku, postanowiłem się w końcu zarejestrować, by móc nieco podręczyć pytaniami :-)

Phoenix2000 
Phoenix2000

Wysłany: 2019-08-23, 16:24   

Witam,

to moj pierwszy post tutaj.

mam na imie Germain, malo polskie, bo nie jestem :)
Wiec na przod przepraszam za bledy i brak polskich znakow.
Tutaj bede jako Phoenix2000. To byla moja ksywka jak bylem nastolatkiem i czesto urzywalem radio CB. I tak zostalo do tej pory.

Jestem w Brukseli, zona jest Polka, heh :)

Na co dzien, jezdze Passatem Variant GTE, i kilka razy w roku na urlop jedziemy do zony rodziny do okolic Bialegostoku.

Kilka tygodni temu bylem na zlocie aut elektrycznych w Bialym. Fajnie bylo. Ciekawe ludzie i ciekawe tematy do rozmowy.

Fajnie ze tam sa milosniki samochodow elektrycznych, ale i szkoda ze wlasnie tam jest taka mala infrastruktura do ladowania publicznego. Prawie tam nic nia ma, poza Decathlonem.
Mam nadzieje ze to sie szybko zmieni.

Szukam na tym forum czy istnieje wlasnie jakas kategoria regionalna, zeby moze pisac i sie dowiedziec co sie dzieje na temacie samochodow elektrycznych w okolicach Bialegostoku (nowe ladowarki, itd).
Nie ma takiego czegos tutaj?

BARTMANN

Wysłany: 2019-08-23, 17:25   

Witam.

Forum czytam od jakiegoś czasu. Od roku używam ION'a oraz od niedawna LEAF'a 2.
Pozdrawiam wszystkich.

jatko 
jatko

Wysłany: 2019-08-25, 19:34   

Cześć Phoenix2000,
temat ogólnopolski o nowych stacjach ładowania

Boże wybacz wszystkie bluźnierstwa jakie padają pod moim adresem z ust kierowców jadących za mną

https://www.facebook.com/iNasiTuByli/

Phoenix2000 
Phoenix2000

Wysłany: 2019-08-26, 08:29   

jatko napisał/a:
Cześć Phoenix2000,
temat ogólnopolski o nowych stacjach ładowania

Dzieki Jatko,

No wlasnie... Ogolnopolski...
Od roku po odtworzeniu tego tematu, dopiero 4 strony zostaly napisane.

Nikomu nie brakuje troche badziej "lokalnego" zrodla informacji na ten temat?
Nie wiem, moze nie az of miasta, ale chociaszby z poziomu wojewodztwa?

Moze taki temat mialby troche wiecej napisow? Uzytkownicy moze by tez sobie udostepniali informacje, i pomagali w roznych sprawach lokalnych.

No nie wiem, ja tutaj nowy, drugi post dopiero, wiec chyba jezeli cos takiego nie ma jeszcze, to chyba nie potrzebne.

Pozdrawiam wszytkich czytelnikow.

jatko 
jatko

Wysłany: 2019-08-26, 17:53   

Phoenix2000, ale nie ma co tworzyć takiego tematu, w podlaskim są raptem ze 4 ładowarki,

Boże wybacz wszystkie bluźnierstwa jakie padają pod moim adresem z ust kierowców jadących za mną

https://www.facebook.com/iNasiTuByli/

Phoenix2000 
Phoenix2000

Wysłany: 2019-08-28, 14:20   

jatko napisał/a:
Phoenix2000, ale nie ma co tworzyć takiego tematu, w podlaskim są raptem ze 4 ładowarki,

No wlasnie. Tam pusto jest. Sam zauwarzylem. :-?

eldrive

Wysłany: 2019-08-29, 12:30   

Witam, to moj pierwszy post.

W miare mozliwosci i czasu postaram sie udzielac na forum, przesledzilem kilka tematow i wiele osob wprowadza innych uzytkownikow w blad odnosnie sprowadzania i oplacania elektrykow.

Na zyczenie moge pomoc w sprowadzeniu i oplatatch samochodu z Norwegii. Kupujacy dostaje komplet dokumentow z ktorymi idzie tylko do wydzialu komunikacji, gdzie placi 256zl za tablice. Reszta formalnosci lezy po mojej stronie ;)

Pozdrawiam

trax

Wysłany: 2019-09-04, 06:26   

Witam Wszystkich Forumowiczów
Od kilku dni jestem posiadaczem (mam nadzeję ze zadowolonym) Opla Ampery 2012, to kolejny plugin-in w rodzinie po Volcie brata.
Na dzień dobry dziękuję za informacje na forum, które pomogły mi podjąć decyzje o zakupie tego, a nie innego modelu auta

zeb PL 

Wysłany: 2019-11-13, 20:42   

Witam, Od paru lat przyglądałem się na poważnie elektrykom, zastanawiałem się nawet nad konwertowanym Berlingo.
W ostatnim półroczu zacząłem szukać firmowych rozwiązań. Naturalną koleją było skupienie się na Nissanie Leaf ale nie znalazłem odpowiedniego.
Znajomemu padło firmowe Doblo i stwierdził że ma dość diesli, trafił na opis eNV200. Samochód był nam znany w wersji z Dieslem ale to się ciągle psuło.
Na Polskim rynku nie było wielkiego wyboru więc sprowadziłem e-NV200 z Holandii dla znajomego a że jeszcze się jeden trafił w dobrej cenie i w ten sposób podwoiłem ilość zarejestrowanych w naszej gminie elektryków. Oglądając program motoryzacyjny o elektrykach zainteresowałem się BMW I3 no i też jest już w Polsce. Myślę że zostanie z nami na dłużej...

bodix

Wysłany: 2019-11-13, 23:15   

zeb PL napisał/a:

Na Polskim rynku nie było wielkiego wyboru więc sprowadziłem e-NV200 z Holandii dla znajomego a że jeszcze się jeden trafił w dobrej cenie i w ten sposób podwoiłem ilość zarejestrowanych w naszej gminie elektryków. Oglądając program motoryzacyjny o elektrykach zainteresowałem się BMW I3 no i też jest już w Polsce. Myślę że zostanie z nami na dłużej...

Ja z e-NV200 jestem mega zadowolony i uważam je za bardzo udane. Jaką masz wersje?

zeb PL 

Wysłany: 2019-11-27, 20:28   

bodix napisał/a:
Ja z e-NV200 jestem mega zadowolony i uważam je za bardzo udane. Jaką masz wersje?

Business z dwoma odsuwanymi drzwiami, z dużą nawigacją.

Odpowiedz do tematu