SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tour de 3 Tesla Model 3
Autor Wiadomość
Apolonia 

Wysłany: 2019-07-11, 08:15   Tour de 3 Tesla Model 3

Byłem wczoraj w Szczecinie. Było 6 sztuk Model 3 i inne.
Posiedziałem, pooglądałem, pojeździłem i utwierdziło mnie to w moim przekonaniu.
Fajny pomysł dla każdego kto ma chęć, a nie miał okazji zbadać Model 3.
Poznań – 15 lipca,
Gdańsk – 22 lipca,
Toruń – 23 lipca,
Bydgoszcz – 24 lipca,
Świnoujście – 29 lipca.
W sierpniu mają też być lokalizacje na południe i wschód.

Apolonia 

Wysłany: 2019-07-14, 20:15   

Poznań jednak nie 15 a 19 lipca.
Czyżby z powodu otwarcia serwisu Tesla w Wa-wa.

montana 
montana

Wysłany: 2019-07-18, 15:28   

Coś więcej na ten temat? Gdzie kiedy w Poznaniu? Kto organizuje?

rafmat

Wysłany: 2019-07-18, 15:45   

Taa... Tour organizuje firma, która zarabia na swoich rodakach ponad 11,50% jak się popatrzy w jej cenniki:
https://elektrowoz.pl/porady/jak-kupic-tesla-model-3-legalnie-do-polski-w-dwoch-salonach-teraz-czeka-standard-range-plus-za-194-tys-zl/

Jakby potencjalny klient nie mógł sobie sam kupić auta np. w Austrii czy w Niemczech oszczędzając ponad 25tys. zł...

Samochód w Austrii czy w Niemczech można obejrzeć i umówić się na jazdę próbną także bez problemu więc nie wiem co tu przeżywać...?

Nie wiem jak Wy ale ja za ponad 25tys. zł oszczędności raczej pofatygowałbym się sam za granicę... No cóż niektórzy zarabiają na niewiedzy, naiwności i nieświadomości innych...

Apolonia 

Wysłany: 2019-07-19, 00:58   

Hmm ja jeździłem gratis. Zapoznawano mnie z autem i mowy o sprzedaży nie było. Auta dostarcza salon z Berlina, a o szczegółach
opowiadał pracownik Tesli odpowiedzialny za sprzedaż na Niemcy
polnocne. Pan Robert Czaja - o ile dobrze pamietam.
Czy kupisz w Berlinie czy w Świnoujściu to już Twój wybór.

rafmat

Wysłany: 2019-07-19, 07:32   

https://elektrowoz.pl/auta/szczecin-poznan-gdansk-torun-bydgoszcz-swinoujscie-przyjdz-i-zobacz-tesla-model-3-w-akcji/

Już w pierwszym zdaniu można przeczytać kto organizuje ten event...

http://www.centrumcars24.pl/car/14

warto skonfrontować ceny:

https://elektrowoz.pl/porady/jak-kupic-tesla-model-3-legalnie-do-polski-w-dwoch-salonach-teraz-czeka-standard-range-plus-za-194-tys-zl/

O cenach aut możemy porozmawiać bo nie jedno auto nowe już kupiłem i o dziwo żadnego nie kupiłem w miejscu zamieszkania - powód cena, kupując 10 Tesli model 3 u pośrednika w Polsce przepłacasz i tak naprawdę jedno auto tracisz nie mówiąc już o tym, że nie korzystasz z referral program Tesla. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem Tesli 3 w cenie producenta a nie u pośrednika wraz z pulą 1500km bezpłatnego ładowania (w tym także szansy wygrania Tesla Modelu Y lub nowego Tesla Roadster w wersji Founder) zapraszam do kontaktu chętnie pomogę (w przypadku kiedy dojdzie do zakupu auta wyjazd do Austrii lub Niemiec z Polski na jazdę próbną gratis - oczywiście komfortowo w Tesli :) ). PS. Auto wyklikujemy na oficjalnej stronie Tesli, transport auta do Polski jest za free bo wracamy na kołach, akcyzy na elektryki już dawno nie ma, gwarancja jest ważna w całej Europie (serwis lokalny Tesli w Warszawie => ASO Tesla), auta są do odbioru w miesiąc od zamówienia a niektóre w zależności od konfiguracji na miejscu od ręki. Nie ma różnicy więc po co przepłacać...

Apolonia 

Wysłany: 2019-07-19, 08:26   

Ja nie bardzo chce rozmawiać o temacie ceny.
Należy być jednak obiektywnym i opisywać fakty.
Auta demo przyjechały z Berlina i nie są na sprzedaż.
Auto testowe.ma niemieckie rejestracje.
Pracownik Tesla przyjechał na holenderskich rejestracjach.

Cel - Prezentacja modelu 3 - pozyskanie klientów - sprzedaz
Nikt nie mówił gdzie i nie mówi za ile.

Tak na boku opowiem, że ostatnio za podwójną esspreso zapłaciłem 16 zl
drogo - ale było warto - smak, miejsce, klimat i osiągnięty cel

Możliwe że są klienci, którzy zapłacą i za auto tyle co oczekuje sprzedawca.

Pamiętaj proszę, że temat jest o prezentacji Model 3 w Polsce, co jest już znamienite,
Bo angażuje się w to sama Tesla, co pokazuje tez termin 15.07 Poznań.
Odpadł bo było otwarcie serwisu Wawa wg. mnie to dobre przesłanki do tego aby nabyć to auto.
Mamy serwis Tesla i kogoś kto przejdzie z nami przez proces zakupu np. w formie kredytu czy leasingu.
Czy to będzie Pan z Berlina czy z Polski wolny wybór.
Ostatnio zmieniony przez Apolonia 2019-07-19, 11:12, w całości zmieniany 3 razy  

rafmat

Wysłany: 2019-07-19, 08:37   

Ja tego nie neguję... a uważasz, że inne marki w jaki sposób się promują...:)? W kwestii ceny oczywiście, że to decyzja klienta chce zapłacić więcej jego decyzja :) . Oczywiście event na plus bo przynajmniej ludzie w Polsce będą mieć okazję porównać auto do innych i zapewne gro zainteresowanych się znajdzie w końcu o to w tym wszystkim przecież chodzi. W kwestii espresso wybacz ale to do mnie nie przemawia...

Apolonia 

Wysłany: 2019-07-19, 11:08   

Myślę że obaj prędzej czy później kupimy to auto.

Apolonia 

Wysłany: 2019-07-19, 11:14   

montana napisał/a:
Coś więcej na ten temat? Gdzie kiedy w Poznaniu? Kto organizuje?

Business Garden w Poznaniu, ul. Kolorowa 8 podają na fb

rafmat

Wysłany: 2019-07-19, 11:40   

Apolonia napisał/a:
Myślę że obaj prędzej czy później kupimy to auto.

Ja już od dawna jeżdżę Teslą, raczej do 3 się nie przesiądę bo dla mnie to za małe auto choć kto wie może jako drugie auto...

DaroWien

Wysłany: 2019-07-21, 00:01   

Model 3 jest krotszy o 30cm od modelu S, w srodku jednak utrata miejsca w moim mniemaniu
jest nie odczuwalna, typowe podejscie amerykancow, w srodku ma byc duzo miejsca i
komfortowo, od lat jezdze amerykancami i roznica miedzy nimi a europejczykami jest spora,
natomiast bagaznik tylny w modelu 3 juz jest sporo mniejszy a na pewno czyni go
mniejszym brak podnoszonej szyby.

jakosek 
elektronik amator

Wysłany: 2019-07-22, 11:01   

Kto chce kupić u pośrednika - kupi, ale temat prezentacji jest o tyle fajny że nie trzeba pędzić za granicę żeby przejechać się autem.
Osobiście czekam na jakąś lokalizację na wschodzie (Lublin please?) żeby zobaczyć czy to auto dla mnie - w perspektywie mam zakup elektryka i obecnie Tesla 3 jest liderem. Tylko nie mam ochoty kupować kota w worku...

rafmat

Wysłany: 2019-07-22, 11:51   

DaroWien napisał/a:
Model 3 jest krotszy o 30cm od modelu S, w srodku jednak utrata miejsca w moim mniemaniu
jest nie odczuwalna, typowe podejscie amerykancow, w srodku ma byc duzo miejsca i
komfortowo, od lat jezdze amerykancami i roznica miedzy nimi a europejczykami jest spora,
natomiast bagaznik tylny w modelu 3 juz jest sporo mniejszy a na pewno czyni go
mniejszym brak podnoszonej szyby.

Nie tylko miejsce w środku się liczy, jak ktoś sporo jeździ nie bez znaczenia są bezpłatne SC na trasie => świadomość podróżowania za darmo po Europie bezcenna.

Model 3 świetne auto zwłaszcza, że na SC spore moce osiągają i skracają czas dłuższych podróży, niestety trzeba za to płacić...

Odpowiedz do tematu