SamochodyElektryczne.org - Forum Strona Główna SamochodyElektryczne.org - Forum
SamochodyElektryczne.org

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziekowanie dla wodnik7 za pomoc i zakup w USA
Autor Wiadomość
Bronek 
Leaf40/TM3AWD/LR

Wysłany: 2020-07-05, 19:13   Podziekowanie dla wodnik7 za pomoc i zakup w USA

Dopuki :oops: (Mea Culpa) są tacy "Goście" jak w/w SzP WODNIK7 to jest szansa ,ze nie zmarniejemy jako ludzie .

Dzieki serdeczne . milo było Cię poznać . Zapraszamy kiedy tylko zechcesz do odwiedzin .
Gdybym mógł Ci się zrewanżować, to z miłą chęcią to uczynie .
Pozdrawiamy Monika i Bronek

PS Paluch też Cię polubił :mrgreen:
Komarek; 6 motocykli; Syrenka; Polonez; CITROËNY 2xBX ;XM; Hyundai; Audi; Renault Clio, Scenic; Peugeot; Chevrolet SSR; Merc.Gela; Mini; Fiaty: Maluchy, Doblo, Kampery (Mcluois i Rapido);Toyota; Ford ;Wrangler; Nissan Leaf 40 ;Tesla LR-AWD /FSD
Ostatnio zmieniony przez Bronek 2020-07-06, 09:27, w całości zmieniany 1 raz  

lookash_c
lookash_c

Wysłany: 2020-07-05, 20:52   Re: Podziekowanie dla wodnik7 za pomoc i zakup w USA

Bronek napisał/a:
Dopuki

Się korekta włącza - https://sjp.pwn.pl/slowniki/dop%C3%B3ki.html ;-)

gienek333 

Wysłany: 2020-07-05, 21:58   

Chłop chciał podziękować, a Ty się czepiasz ;) . Bronek jest lekarzem, a oni tak specjalnie bazgrolą na receptach żeby byków nie było widać :-P .

Bronek 
Leaf40/TM3AWD/LR

Wysłany: 2020-07-05, 22:32   Re: Podziekowanie dla wodnik7 za pomoc i zakup w USA

lookash_c napisał/a:
Bronek napisał/a:
Dopuki

Się korekta włącza - https://sjp.pwn.pl/slowniki/dop%C3%B3ki.html ;-)

Pomylilo sie z doputy :lol:

Oba przez ó
Bywa sorry
Komarek; 6 motocykli; Syrenka; Polonez; CITROËNY 2xBX ;XM; Hyundai; Audi; Renault Clio, Scenic; Peugeot; Chevrolet SSR; Merc.Gela; Mini; Fiaty: Maluchy, Doblo, Kampery (Mcluois i Rapido);Toyota; Ford ;Wrangler; Nissan Leaf 40 ;Tesla LR-AWD /FSD

Bronek 
Leaf40/TM3AWD/LR

Wysłany: 2020-07-05, 22:43   

gienek333 napisał/a:
Chłop chciał podziękować, a Ty się czepiasz ;) . Bronek jest lekarzem, a oni tak specjalnie bazgrolą na receptach żeby byków nie było widać :-P .

A właśnie ,że jak bazgroliłem to pisalem w miarę poprawnie . Teraz od lat m/w 2000 r- komputer pisze a własciwie nie pisze tylko wypełnia gotowcami .
To analfabetyzm się oprócz nepotyzmu na szczeblach wysokich w medycynie się szerzy .
A z autokorektą to nie sztuka być polonistą. .

A po prawdzie byki wale odkąd nauczyłem ( jak widać nie bardzo) pisać .
Język trzeba zmienić i tyle . Ot co . tak na moja modłę

I się język zmienia .
Jestem z czasów gdzie teraz poprawny SWETR było bykiem i SWETER jedynie uchodziło pisać i mówić itd ....
Zresza piszę na srajfonie to pisanie jest z lekka trudne . Co widać po ogonkach .

To nie usprawiedliwienie , ale fakty smutne .

:mrgreen: DOPUKI to błąd językowy to ujdzie bo krzywdy nie czyni ,gorzej jak by mi sie w swoje robocie zdarzyło walnąć byka i np wyciąć nie to co trzeba.
PS Przypomniał mi sie mój najwiekszy - paszczą nie palcem popelniony lapsus : gdy w pewnej sytuacji powiedziałem : Hildegardo do Brunhildy
Od tego czasu używałem łatwiejszych słów do zapamietania " Mała " Kochanie " Kotku"

wodnik7
teslanacodzien.pl

Wysłany: 2020-07-07, 18:04   

Ales mi namaslil:) ciesze sie, ze moglem pomoc, na tym ten nasz zbior fanatykow jazdy EV polega, by sobie pomagac! Vice versa: bylo bardzo przyjemnie, i milo Was poznac - mam nadzieje, ze nie ostatni raz byla szansa sie spotkac!

Pozdrawiam!

Ekolega 
BMW i3 94ah

Wysłany: 2020-07-07, 18:09   

Ale to masz juz ten kluczyk tak ?

Bronek 
Leaf40/TM3AWD/LR

Wysłany: 2020-07-07, 21:01   

Ekolega napisał/a:
Ale to masz juz ten kluczyk tak ?
Taaaak w torebce żony :-?

Ułatwia sprawę ale to zbytek i przaśność i poróbstwo itd :-D ... Póki co jest bezproblemowo czyli na te dwa dni budzi się normalnie . A bywały spore chwile zwłoki lacznie z odpalanie telefonu Ja tylko kilka razy miałem taki przypadek dłużeszego oczekiwania .. Tesla śpi , smartfon śpi , to trwało wieki ... Czyli z 3 sekundy do czterech :mrgreen:

Generalnie " róża do kożucha , ale jest i cieszy. :mrgreen:

Szkoda ,że summon na niego u nas nie reaguje.

Ekolega 
BMW i3 94ah

Wysłany: 2020-07-07, 23:36   

Ja nawet nie moge sobie wyobrazic jakto jest kupic sobie tesle i zona mi ja zabiera... nie ogarnia tego moj mózg :)
Pewnie dlatego nie mam zony, martwie sie na zapas

Bronek 
Leaf40/TM3AWD/LR

Wysłany: 2020-07-08, 00:00   

Ekolega napisał/a:
Ja nawet nie moge sobie wyobrazic jakto jest kupic sobie tesle i zona mi ja zabiera... nie ogarnia tego moj mózg :)
Pewnie dlatego nie mam zony, martwie sie na zapas

Jest gorzej niż myślisz . W pierwszym roku gwarancyjnym zwiazku , można to zrozumieć .
W okresie rękojmi jako tako .
Ale gdy kończy się resurs ?

vwir
Vectrix, Leaf

Wysłany: 2020-07-08, 05:12   

Niektórym żona zabiera dom i połowę majątku. Przy tym tesla to pikuś ;)

Bronek 
Leaf40/TM3AWD/LR

Wysłany: 2020-07-08, 07:08   

vwir napisał/a:
Niektórym żona zabiera dom i połowę majątku. Przy tym tesla to pikuś ;)

Słuszna uwaga!

Dodam czasem zabierze honor ale ma jako kobieta sporo empatii, to w zamian da rogi.

Dlatego popiskuję sobie cichutko w kąciku . :oops:

PS . Z drugiej strony ktory facet nie lubi "dobrze wyposażonej "swojej" kobiety" .
Jak miala Jeepa to jej Teściowa mówiła do niej sarkastycznie, że to auto nie dla tej plci . Ale swojej koleżance chwaliła się jakie to synowa ma "jaja" i fajne auto.
Dla ułatwienia: Tesciowa to moja Mama .

Dla samej "omawianej postaci" też jest miło gdy przestają się już powoli oglądać za nią, a patrzą na samochód . pozornie wyglada to tak samo . Daje namiastkę dawnych czasów . :mrgreen: Lepsze od złota i makijażu

papamila2
papamila

Wysłany: 2020-07-08, 23:29   

Cytat:
byla szansa sie spotkac!

Kurcze, no była,
ja w sumie to kręciłem się niedaleko (Koszalin), nawet gdzieś na okolicznej ładowarce widziałem zalogowanego wodnika. 😎
Pozdrawiam

wodnik7
teslanacodzien.pl

Wysłany: 2020-07-09, 23:03   

papamila2 napisał/a:
Cytat:
byla szansa sie spotkac!

Kurcze, no była,
ja w sumie to kręciłem się niedaleko (Koszalin), nawet gdzieś na okolicznej ładowarce widziałem zalogowanego wodnika. 😎
Pozdrawiam

a widzisz, ja "krajoznawczo" po wizycie u Bronka musialem odwiedzic "Emke", i sprawdzic, jak sie ladowarka ENERGI ma. No i podladowalem chyba 15 minut, i dalej do domu:)

Zona (tak apropos) ladowac chciala sie dzien pozniej, ale na ladowarce byl "znany wszystkim dobrze" blad DCC powersupply - gdyby nie pomoc verony, nie zaladowalaby nawet 1kWh:)

Ta droga dziekuje, verona!

Odpowiedz do tematu